Uwaga! Nowe kursy: przypomnij sobie włoski i portugalski!

November 7, 2023

Z przyjemnością informujemy o możliwości skorzystania z naszych nowych kursów języka włoskiego i portugalskiego. Wypróbuj je na naszej stronie internetowej lub w aplikacji i zobacz wprowadzone zmiany! A oto, co mają do zaoferowania nasze nowe kursy…

Porady kulturowe

Ucząc się języka, z całą pewnością niezwykle przyjemna jest możliwość poznania nowej kultury i spojrzenia na znane nam już sprawy z innej perspektywy. Nasze nowe kursy przybliżą Cię do włoskiego i brazylijskiego „stylu życia”. Podczas nauki zwracaj uwagę na porady dotyczące kulturowych zachowań i stosowania języka!

Zasady gramatyczne

Nasze nowe lekcje gramatyki zostały stworzone z myślą o zastosowaniu zdobytej wiedzy w praktyce. Już 10 minut dziennie wystarczy, aby robić postępy w nauce, a dzięki rewelacyjnym interaktywnym lekcjom będziesz mieć zawsze ochotę na więcej.

Nasze przeprojektowane kursy są bardziej czytelne, a Ty możesz spersonalizować swoją językową podróż i skupić się na tych obszarach, na których najbardziej Ci zależy, np. na słownictwie lub gramatyce, a także wybrać najciekawsze dla Ciebie tematy.

Społeczność zapewniająca wsparcie

Jak zawsze nasza fantastyczna społeczność rodzimych użytkowników języka czeka, aby Ci pomóc – a dzięki naszym nowym ćwiczeniom z Konwersacji możesz z łatwością ćwiczyć z nimi mówienie i pisanie.

Poza tym nasi rewelacyjni eksperci językowi dokładają wszelkich starań, aby każdy z kursów był dla Ciebie źródłem niezastąpionej wiedzy. Zrobiliśmy wszystko, aby nasze lekcje były nie tylko interesujące, ale i interaktywne.

Co dalej?

Z całą pewnością nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy przeprowadzać różnorakie aktualizacje. Obecnie nasz zespół pracuje nad stworzeniem testów na zakończenie poszczególnych poziomów, z certyfikatami od McGraw-Hill Education, które pozwolą Ci nacieszyć się osiągniętymi rezultatami! Tworzymy również testy językowe, dzięki którym z łatwością ustalisz swój poziom, a także więcej rozdziałów gramatycznych. Wiemy, że bardzo tego chcesz (a przynajmniej potrzebujesz)!

Dlatego zachęcamy do odwiedzenia nas ponownie po kolejną dawkę nowinek i aktualizacji.

Learn a language