Google Assistant’da busuu Fransızca olarak mevcuttur – çok yakında Almanca da gelecek!

  0

  İngilizce konuşan kullanıcılarımız, İspanyolca öğrenmek için zaten busuu ve Google Assistant uygulaması kullanabiliyorlardı. Artık Almanca ve Fransızca konuşanlar için de hazırız! Google Assistant için tasarlanmış yepyeni İngilizce kursumuza bir göz atmaya ne dersin?

  Google Assistant, senin Google ile birebir iletişimini sağlayan sesli bir asistandır. Artık Google Assistant’a Fransızca (“Parler à busuu ”) ya da Almanca (“Sprich mit busuu”) olarak komut verebilir ve sanki bir dil öğretmeni ile gerçek bir sohbetin içindeymişsin gibi İngilizce öğrenebilirsin. Halihazırda, İspanyolca öğrenmek için İngilizce komut da (“Ok Google, talk to busuu”) verebilirsin.

  busuu ile dil öğrenimi, Google Assistant ile mükemmel bir uyuma sahip. Evdeki zamanını en etkili şekilde kullanmana yardımcı olacak bu asistan ile yemek hazırlarken, kıyafetlerini ütülerken ya da diğer ev işlerini yaparken bile dil becerilerini geliştirebilirsin.

  Günde 10 dakikanı bir dil öğrenmeye ayırmak için bir başka harika bahane daha… Haydi başlayalım!

  Google Assistant uygulamasını evin için nasıl alabileceğin hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://assistant.google.com/ adresini ziyaret et.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here