Wygraj vouchery na podróż do miejsca, o którym marzysz

November 10, 2023

Rozmowa z przyjaciółmi w Nowym Jorku, zamawianie posiłku we Florencji lub pogawędka ze znajomymi z berlińskich klubów – naucz się tego, co będzie Ci potrzebne w Twojej wymarzonej podróży!

Przez następne dwa miesiące masz szansę na wygranie vouchera podróżniczego o wartości 500 EUR na podróż do wybranego miejsca.

Rozdajemy również 20 członkostw Premium na busuu, które można podarować swoim znajomym i rodzinie. Wspólne uczenie się sprawia jeszcze więcej przyjemności, ponieważ możecie świętować swoje małe zwycięstwa (#LittleWins) razem.

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić wersję Premium, dzięki czemu dokonasz zgłoszenia automatycznie, lub pochwalić się swoimi małymi zwycięstwami (#LittleWins) w naszych kanałach społecznościowych do 28 lutego 2017 r.

Kup wersję Premium

 

Czas na Twoje małe zwycięstwa

  • Konkurs #LittleWins trwa od wtorku 3 stycznia do wtorku 28 lutego 2017 r.
  • W konkursie bierzemy pod uwagę tylko wpisy z hasztagiem #LittleWins, #busuu zamieszczone na Facebooku, Twitterze lub Instagramie.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo przez niezależnego jurora i zostaną oni powiadomieni o wygranej poprzez media społecznościowe do piątku 3 marca.
  • Członkostwo busuu Premium można przenieść na dowolne zarejestrowane konto busuu. Członkostwo busuu Premium oznacza jeden miesiąc dostępu do busuu w wersji Premium.
  • Konkurs przebiega wedle uznania firmy i może zostać przerwany w dowolnym momencie jego trwania.
  • Użytkownicy, którzy wykupią dostęp Premium w okresie obowiązywania promocji, zostaną automatycznie zgłoszeni do udziału w konkursie.
  • Przystępując do konkursu, wyrażasz zgodę na użycie przez busuu swojego imienia i nazwiska oraz tekstu konkursowego w celach marketingowych.

Learn a language