Bliżej niż kiedykolwiek – 60 milionów osób uczących się języków

November 10, 2023

Zmieniamy rozwiązania społecznościowe na busuu, wprowadzając zmiany w sposobie kontaktowania się z innymi użytkownikami.

Pewnie już wiesz, że niedawno udostępniliśmy świetne opcje społecznościowe w naszych aplikacjach na iOS oraz Androida, które dotyczą m.in. sposobu kontaktowania się z innymi użytkownikami, odpowiadania na wiadomości i przyznawania tytułu najlepszej poprawki. Wszystkie te nowości okazały się hitami!

Najnowszy dodatek to opcja pozwalająca na dodawanie znajomych na telefonie. Oznacza to, że możesz nawiązywać przyjaźnie i wymieniać się materiałami z innymi rodzimymi użytkownikami języków.

Opcja ta jest już dostępna na iOS, a użytkownicy systemu Android uzyskają do niej dostęp w czwartek 15 grudnia.

W jaki sposób może mi to pomóc?

Teraz możesz odwiedzić profil innego użytkownika i dodać go do swoich znajomych. Poprawiaj jego ćwiczenia i przesyłaj mu swoje. Używając aktywnie języka, którego się uczysz, szybciej osiągniesz płynność językową.

Jak to działa?

Krok 1. Nawiązywanie kontaktów
add-friend

Teraz możesz dodać użytkownika do znajomych z poziomu jego profilu, stukając opcję „Dodaj znajomego”.

Z chwilą zaakceptowania zaproszenia ćwiczenia pisemne Twojego nowego znajomego będą widoczne w zakładce „Znajomi”, a Ty będziesz mieć możliwość wysyłania swoich ćwiczeń w celu ich sprawdzenia.

Krok 2. Ucz się z innymi

request-corrections
Po wykonaniu ćwiczenia pisemnego możesz je wysłać do sprawdzenia wybranym 5 znajomym, a my ich o tym powiadomimy.

Ćwiczenia pisemne wykonane przez Twoich znajomych są widoczne w zakładce „Pomóż innym” -> „Znajomi”, dzięki czemu również Ty możesz im pomóc.

Krok 3. Bądź zawsze na bieżąco

notification
Dodaliśmy również Centrum powiadomień, aby ułatwić Ci zarządzanie interakcjami z naszą wyjątkową społecznością.

Learn a language