Co nowego w kursie włoskiego?

November 10, 2023

Znasz już nasz nowy kurs włoskiego? Nieustannie go doskonalimy, aby wzbogacić Twoją naukę i mieć pewność, że dostajesz to, co najlepsze. Oto niektóre z ostatnio wprowadzonych do kursu ulepszeń:

Ustal swój poziom dzięki nowemu testowi językowemu

Właśnie udostępniliśmy zupełnie nowy test językowy, dzięki któremu rozpoczniesz kurs od właściwego poziomu. Test ten korzysta z inteligentnych algorytmów, aby przystosować się do Twoich umiejętności – im większą masz wiedzę, tym większe wyzwania stawia przed Tobą. Do testu mogą przystąpić zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i już się uczysz, test znajdziesz w Ustawieniach na swoim profilu.

Testy certyfikacyjne od McGraw-Hill Education

Chcesz się popisać znajomością włoskiego? Wypróbuj nasze testy na zakończenie poziomów, poświadczone przez jedno z największych na świecie wydawnictw edukacyjnych, McGraw-Hill Education. Testy dostępne są po ukończeniu każdego poziomu i sprawdzają Twoją wiedzę w dwóch kategoriach – umiejętności rozumienia oraz wypowiedzi. Wydrukuj swój certyfikat, aby pokazać go pracodawcy lub zamieść rezultaty na LinkedIn, aby potwierdzić swoje umiejętności.

Nowe testy składają się z następujących funkcji:

  • dwie kategorie – jedna dotyczy umiejętności rozumienia, a druga wypowiedzi;
  • nacisk położony na najważniejsze słówka i zagadnienia gramatyczne z danego poziomu;
  • oceny przedstawione w skali od A+ do C-.

Może spróbujesz? A może szukasz powodów, dla których warto zacząć naukę włoskiego? Przeczytaj nasz wpis na temat 5 powodów, dla których warto nauczyć się włoskiego! Zaglądaj do nas również po nieustanne aktualizacje lekcji gramatycznych i porady kulturowe.

Learn a language